Podjela priznanja i nagrada učenicima koji su sudjelovali na natjecanjima Best in Deutsch i Best in English

02.02.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Zbog izvanrednih rezultata koje su učenici naše škole ostvarili na natjecanjima Best in Deutsch i Best i English, u petak 3.2.2017. će nas posjetiti organizatori natjecanja iz Češke Republike.

Tom prigodom uručit će nagrade najboljim učenicima i uvjerenja učenicima koji su sudjelovali na natjecanju, a održat će i prezentaciju o svom radu. Prezentacija će se održati u amfiteatru u petak 1. i 2. sat, te se pozivaju svi učenici koji su sudjelovali na navedenim natjecanjima da prisustvuju. Također molimo razrede 2g2, 3g1, 3g3, 4g1, 4g2 i 4g3 da dođu u pratnji svojih profesora, a pozivamo i sve profesore koji su slobodni u to vrijeme da nam se pridruže.

Aktiv profesora stranih jezika