Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/428

Maturanti i učenici - pametno ovih dana

18.05.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

U suradnji s Policijskom postajom Ivanec za učenike završnih razreda održano je predavanje povodom njihovog posljednjeg tjedna nastave i same Norijade koja im predstoji. Tom su prilikom učenici još jednom zamoljeni za primjereno ponašanje na javnim gradskim prostorima te u kafićima.

Povodom toga, apeliramo da se mlađi učenici pridržavaju Obiteljskog zakona koji tumači kako mlađi od 16 godina ne smiju biti vani nakon 23 sata bez pratnje roditelja ili druge punoljetne osobe, a posebno podsjećamo da je osobama mlađim od 18 godina zabranjeno točenje i konzumiranje alkoholnih pića.

Molimo vas da se u ovim danima zabavljanja i veselja pridržavate ovih pravila, kako bi nam ostali u lijepom sjećanju i kako biste pokazali svoju zrelost i odgovornost.

Vjerujemo da će sve biti u redu i hvala vam na tome!

{gallery}428{/gallery}