U srijedu kreće projekt "KAMO DALJE?"

04.02.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Klub mladih Ivanec u suradnji sa Srednjom školom Ivanec priprema projekt namijenjen srednjoškolcima kako bi ih informirali o tome što ih sve čeka za vrijeme studiranja te im predstavili pojedine fakultete.

Projekt će trajati tijekom veljače, a kroz ukupno četrnaest dana više od tridesetak volontera predstaviti će dvadeset i pet fakulteta te preko pedeset smjerova sa zagrebačkog, riječkog, međimurskog i varaždinskog sveučilišta. Učenici će dobiti osnovne informacije o tome što su to ispitni rokovi, kolokviji, što znači ECTS bod, ali i informacije o prijevozu i smještaju u pojedinim gradovima.

Volonteri će sudionicima kroz vlastito iskustvo priblližiti fakultete na kojima studiraju, opisati im način odvijanja nastave, polaganja ispita, mogućnostima kasnijeg zapošljavanja i slično.
Više o projektu možete pratiti na facebook i web stranicama Kluba mladih Ivanec i Srednje škole Ivanec.

Kamo dalje