Javni poziv za dodjelu nagrade za kratku priču o Domovinskom ratu

04.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja  https://branitelji.gov.hr/o-ministarstvu-15/javne-rasprave/javni-pozivi/aktualni-javni-pozivi/919 objavljen je Javni poziv za dodjelu nagrade za kratku priču o Domovinskom ratu.

Svrha i cilj ovoga Javnog poziva je očuvanje sjećanja i promicanje vrijednosti Domovinskog rata na temelju Programa Vlade Republike Hrvatske za mandat 2016.– 2020. te Strateškog plana Ministarstva hrvatskih branitelja za razdoblje 2018.-2020., kroz afirmaciju pisane riječi te poticaj na promišljanje o značaju Domovinskog rata kod učenika srednjih škola.

Javni poziv možete pročitati i u privitku, otvoren je do 29. ožujka 2019. godine, a učenike pozivamo da se uključe u pisanje jer ih očekuju vrijedne nagrade.