Podjela certifikata za natjecanja Best in English i Best in Deutsch i predavanje o studiranju u inozemstvu

08.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Poštovani profesori i učenici,

u ponedjeljak, 11.3.2019. posjetit će nas predstavnici hrvatskog partnera natjecanja Best in Deutsch i Best in English, na kojima je sudjelovalo dosta naših učenika, a neki su postigli i izvanredne rezultate.

Stoga će biti održano predavanje na temu Studij u inozemstvu, kako bi se učenici upoznali s mogućnostima koje im se nude. Prezentacija je namijenjena učenicima svih razreda koji su zainteresirani za dodatno usavršavanje engleskog jezika i/ili već razmišljaju o nastavku svog obrazovanja.

Istodobno će svim učenicima koji su sudjelovali na navedenim natjecanjima biti uručeni certifikati za sudjelovanje.

Predavanje i podjela certifikata održat će se 7. sat u amfiteatru, pa molimo učenike da se odazovu, a profesore molimo za razumijevanje.

Aktiv stranih jezika