Dan otvorenih vrata - zanimanje policajac

26.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Policijska uprava varaždinska u suradnji s Policijskom akademijom i Policijskom školom Josip Jović organizira Dan otvorenih vrata s ciljem informiranja i motiviranja mladih od 18 do 28 godina starosti za prijavu na natječaj za upis polaznika u Program srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje polcajac/policajka u školskoj godini 2019./2020.

Program će biti organiziran u srijedu, 10. travnja 2019. u sportskoj dvorani Druge gimnazije Varaždin u vremenu od 10,00 do 12,00 sati. Kroz program će se promovirati policijsko zanimanje demonstriranjem policijske opreme, tehnike, taktike i postupanja policije te će se izložiti policijska vozila i motocikli. Program će biti interaktivan te će kao takav biti prilika da učenici aktivno sudjeluju u određenim policijskim aktivnostima.

Molimo zainteresirane učenike 3. i 4. razreda da se radi organizacije odlaska prijave pedagoginji Anji Rutić, najkasnije do četvrtka 28. ožujka.