Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/891

Dan otvorenih vrata - zanimanje policajac

26.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Policijska uprava varaždinska u suradnji s Policijskom akademijom i Policijskom školom Josip Jović organizira Dan otvorenih vrata s ciljem informiranja i motiviranja mladih od 18 do 28 godina starosti za prijavu na natječaj za upis polaznika u Program srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje polcajac/policajka u školskoj godini 2019./2020.

Program će biti organiziran u srijedu, 10. travnja 2019. u sportskoj dvorani Druge gimnazije Varaždin u vremenu od 10,00 do 12,00 sati. Kroz program će se promovirati policijsko zanimanje demonstriranjem policijske opreme, tehnike, taktike i postupanja policije te će se izložiti policijska vozila i motocikli. Program će biti interaktivan te će kao takav biti prilika da učenici aktivno sudjeluju u određenim policijskim aktivnostima.

Molimo zainteresirane učenike 3. i 4. razreda da se radi organizacije odlaska prijave pedagoginji Anji Rutić, najkasnije do četvrtka 28. ožujka.

{gallery}891{/gallery}