Održana Državna smotra LiDraNo

05.05.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Državna smotra LiDraNo ove je godine održana pomoću Zoom platforme od 19. do 23. travnja. Iz naše škole i ove je godine sudjelovala Maja Bregović, učenica 3.G2 razreda. Kratkom pričom naslova Geto, koju donosimo u privitku, Maja se predstavila u kategoriji literarnog izraza (pjesme i kratke priče) te je primila pohvale od strane prosudbenog povjerenstva Smotre.

Budući da se istog dana održavalo i državno Natjecanje iz njemačkog jezika na kojemu je Maja također uspješno sudjelovala, pohvale za njezinu priču primila je Majina mentorica, profesorica Maja Držaić.

Maji i njezinoj mentorici svake je godine "godina čitanja", a ove su je godine, kada je Vlada Republike Hrvatske proglasila 2021. Godinom čitanja doista dostojno obilježile. Čestitamo Maji i njezinoj mentorici na literarnim postignućima!