Svečani prijem za državne prvake

13.09.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

U utorak 7. rujna u atriju Županijske palače u Varždinu upriličen je svečani prijem za učenike i njihove mentore te ravnatelje škola koji su na državnim natjecanjima u znanju i strukovnim disciplinama osvojili 1. mjesto u školskim godinama 2019./2020. i 2020./2021. Prijem je priredio župan Anđelko Stričak sa suradnicima: predsjednikom Županijske skupštine dr.sc. Josipom Križanić, zamjenicom župana Silvijom Zagorec i pročelnikom Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i sport dr. Miroslavom Huđekom. Župan je učenicima - prvacima uručio priznanja, a mentorima zahvalnice, dok su zamjenica Zagorec i pročelnik Huđek uručili prigodne poklone učenicima i mentorima.

Državna prvakinja iz njemačkog jezika u školskoj godini 2019./2020. bila je naša učenica Maja Bregović, koja nije mogla nazočiti svečanosti, dok je državna prvakinja također iz njemačkog jezika u školskoj godini 2020./2021. bila Estella Veronica Grubač. Mentorica učenicama je profesorica Silvija Hogge-Buder.

Još jednom čestitamo učenicama i njihovoj mentorici!