Dvorski povijesni vremeplov za prehranu učenika Srednje škole Ivanec

20.10.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

Humanitarna akcija naziva "Dvorski povijesni vremeplov za sadašnje obroke učenika Srednje škole Ivanec" održana je u subotu 15. listopada u prekrasnom ambijentu dvorca Trakošćan. Ovo je već druga takva akcija Rotary Cluba Trakošćan s ciljem prikupljanja sredstava za financiranje obroka učenicima Srednje škole Ivanec slabijeg imovinskog stanja za vrijeme njihovog boravka u školi.

U programu akcije sudjelovali su i naši učenici koji su za uzvanike izveli glazbeni program. Tako su nastupile učenice članice školskog zbora, dok su izvedbe na klaviru i gitari izveli Lana Vodanović, Tin Petrinjak, Robert Blum, Ivan Erdec i Karlo Kotaršćak.

Humanitarna akcija još uvijek traje pa svi koji žele, istu mogu podržati uplatom na broj računa Rotary Cluba Trakošćan HR5623600001300175722.