Kreativne radionice na 1. sastanku Podružnice HSUZ-a Varaždinske županije

09.12.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

Voditeljica izvannastavne aktivnosti Učenička zadruga „Sonščica“, Petra Županić, sudjelovala je na 1. sastanku i radionici Podružnice Hrvatskog saveza učeničkih zadruga Varaždinske županije koji je održan u Osnovnoj školi Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec. Sastanak je održan u srijedu 7.12.2022. godine.

Prvi sastanak održan je sa svrhom upoznavanja s novim kriterijima vrednovanja rada učeničkih zadruga te dogovora oko izlaganja na županijskoj smotri 2023. godine.

Nakon sastanka održane su radionice koje su vodile Snježana Hranić, voditeljica Podružnice HSUZ-a Varaždinske županije i Melita Brodar, voditeljica učeničke zadruge "Ivančica" iz Ivanca.

Radionice su organizirane sa svrhom dijeljenja primjera dobre prakse i demonstracije rada te su bile iznimno korisne svim sudionicima koji će usvojena nova znanja i vještine moći koristiti u daljnjem razvoju i radu učeničkih zadruga.

Nastavnica ekonomske grupe predmeta

Petra Županić