Ivini plesni uspjesi

19.10.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

S već spomenutog međunarodnog natjecanja WDSF-a u standardnim i latinsko-američkim plesovima koje se protekloga vikenda održavalo u Sarajevu, moramo pohvaliti rezultate još jedne naše učenice koja je također članica Plesnog kluba Takt iz Varaždina. Riječ je o Ivi Friščić, učenici trećeg razreda gimnazije koja postiže vrhunske plesne rezultate.

Iva je u kategoriji za solo djevojke starije mladeži bila odlična četvrta u standardnim plesovima, dok je u kategoriji za solo djevojke u latinsko-američkim plesovima na kojem su sudjelovale predstavnice Grčke, Austrije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije te natjecateljice iz udaljenog Tajvana zauzela 12. mjesto gdje je zaustavljena u polufinalnim kolima natjecanja.

Čestitamo Ivi i želimo joj još mnogo uspješnih plesnih koraka!