Mat-liga, 2.kolo

07.12.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici naše škole i ove su se godine uključili u Mat-ligu, ekipno matematičko natjecanje u kojem učenici u paru rješavaju zadatke.

2. kolo održano je 6.12.2023. u vremenu od 13 do 14 sati, a sudjelovalo je 10 ekipa, ukupno 20 učenika. Predstavnici prvih razreda bili su Ena Posavec Kovač i Tina Galinec, Paola Lukavski i Natali Mudri, Lana Brusar i Petar Bračevac te Lea Grudenić i Gabrijela Galić. Učenici Barbara Švec i Fran Brusa natjecali su se u kategoriji drugih razreda, a treći razredi bili su zastupljeni s pet ekipa: Emili Kolačko i Ivana Štefanić, Emili Jamnić i Lovro Rešetar, Alen Horvat i Fran Kučar, Benjamin Jagarinec i David Harjač, Vito Škorak i Petar Rušec.

Natjecanje se održava kroz ukupno 4 kola, a rezultati svih kola se zbrajaju i nakon toga se objavljuje konačna rang lista.

Čestitamo svima na sudjelovanju, a nadamo se i dobrim rezultatima!

Aktiv profesora matematike