eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Održano posljednje kolo Mat-lige

19.04.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

Danas, 19. travnja 2024. g. učenici naše škole sudjelovali su u posljednjem, 4. kolu ekipnog matematičkog natjecanja Mat-lige.

Natjecanje koje se održava kroz organizaciju i angažman profesorice Maje Zelčić, uz potporu Hrvatskog matematičkog društva, jedino je ligaško ekipno natjecanje u Republici Hrvatskoj čiji je cilj motivirati učenike na kontinuirani rad i razvijati njihovu ljubav prema matematici.

Naši učenici natjecali su se u 10 ekipa, tj. parova (4 ekipe 1. razreda, 1 ekipa 2. razreda i 5 ekipa 3. razreda). Budući da je ovo posljednje kolo natjecanja nadamo se dobrim rezultatima, a plasmani ekipa bit će objavljeni na https://matzelcic.com.hr/mat-liga-2023-2024/ .

Hvala svim natjecateljima na uloženom trudu!

Aktiv profesora matematike

 

Galerija slika

Pročitano 175 puta

Back to top