Ana i Ivančica - naše doktorice znanosti

31.05.2024.  -  Napisala  Iskra Petak
Naša škola ponosi se kvalitetnim i stručnim nastavnim kadrom, sastavljenim od nastavnika koji svoja znanja nastoje što bolje približiti učenicima te kontinuirano ulažu u svoju naobrazbu. S ponosom ističemo da su naše redove nedavno obogatile dvije doktorice znanosti, Ana Čelik i Ivančica Slunjski!
Profesorica Latinskoga jezika i Pedagogije, Ana Čelik, obranila je doktorski rad pod naslovom “Problemi u ponašanju adolescenata u okviru teorije ekološkog modela” te je tako postala dr. sc. iz znanstvenog područja društvenih znanosti, znanstveno polje: pedagogija.
Profesorica Sociologije, Filozofije, Logike te Politike i gospodarstva, Ivančica Slunjski, obranila je doktorski rad pod naslovom „Ekološki realizam J. J. Gibsona i sociokulturne afordancije“ te je postala dr. sc. iz znanstvenog područja humanističkih znanosti, znanstveno polje: filozofija.
Ovim uspjesima naše nastavnice dodatno potvrđuju svoju stručnost i predanost radu, na čemu im iskreno čestitamo!