Uručena javna priznanja Grada Ivanca

19.06.2024.  -  Napisala  Iskra Petak
Na središnjoj svečanosti u povodu Dana grada Ivanca održanoj 18. lipnja 2024. godine u Kinodvorani Ivanec zaslužnim su građanima uručena javna priznanja Grada Ivanca.
Ponosni smo što u našoj školi imamo dvije dobitnice ovih priznanja - ravnateljicu  mr.sc. Lidiju Kozina i učenicu Lindu Šoštarek!
Za iznimne rezultate na unapređenju kvalitete srednjoškolskog obrazovanja i promociju ugleda Srednje škole Ivanec i Grada Ivanca na nacionalnoj i međunarodnoj razini, ravnateljica mr.sc. Lidija Kozina primila je Zahvalnicu Grada Ivanca i Medalju s likom rudara.
Za iznimna postignuća u sportskome plesu i promociju Grada u zemlji i inozemstvu, predanost, talent te izvanredne rezultate na nacionalnoj i međunarodnoj razini, Malu plaketu Grada Ivanca primila je Linda Šoštarek, učenica 1. razreda Srednje škole Ivanec, ujedno i članica Plesnog kluba Takt Varaždin.
Čestitamo!

lid2  lindasl