DSD jezični kamp

07.10.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

U Zadru se od 2. do 5. listopada održao jezični kamp za učenike koji se pripremaju za izlazak na ispit za njemačku jezičnu diplomu. Učenici Natan Grabar (4.E) i Tin Đukić (4.G1) te profesorica Valentina Posinjak sudjelovali su zajedno s još šezdesetak učenika u pratnji svojih profesora iz sjeverne i istočne Hrvatske na nizu radionica, kako bi se pripremili za pismeni i usmeni dio ispita koji će se održati u studenom i prosincu. Slobodno vrijeme iskoristili su za međusobno druženje i upoznavanje grada Zadra, koji još vrvi stranim turistima. Smještaj je bio organiziran u Hostelu HI Zadar, a kamp su pripremile i provele stručne savjetnice Mette Liebermann i Larissa Vilcenau zajedno s profesoricama u pratnji.

Svima želimo mnogo uspjeha na ispitu!

Valentina Posinjak, prof.