×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/527
eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Još jedno pojačanje ženskoj nogometnoj reprezentaciji iz naše škole!

27.10.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

U rujnu je U-19 ženska nogometna reprezentacija dobila još jedno pojačanje iz naše škole. Već poznatoj Janji Čanjevac pridružila se Sandra Kuča koja je igrala dvije utakmice protiv reprezentacije Škotske, a od 17. do 23. listopada djevojke su s reprezentacijom sudjelovale na kvalifikacijskom turniru u Austriji za odlazak na Europsko prvenstvo iduće godine.

Vjerujemo da će djevojke svojom igrom i zalaganjem pridonijeti uspjesima reprezentacije!

 

Galerija slika

{gallery}527{/gallery}
Pročitano 1040 puta

Back to top