Ekonomistima održano predavanje Marketing kao posao budućnosti

25.01.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Zanimljiva i dinamična predavanja o marketingu kao poslu budućnosti održana su 24. siječnja za učenike 3.E, 4.E1 i 4.E2 razreda, a održala ih je gospođa Ivana Žižić iz Visokog učilišta Algebra.

Kako je u današnje digitalno doba gotovo nemoguće ostvariti značajniji rezultat bez implementacije novih tehnologija, ovo se predavanje pokazalo kao vrlo zanimljivo i korisno učenicima u poticanju nastavka visokoškolskog obrazovanja te predstavljanja mogućnosti razvoja karijere u području digitalne ekonomije. Učenici su tom prilikom upoznati sa situacijom na hrvatskom i svjetskom tržištu rada, trendovima i utjecaju tehnologije na poslovanje, primjerima uspješnih digitalnih projekata, Google kampanjama, marketingom na društvenim mrežama i mnogim drugim aktualnim temama.