eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Imamo županijskog prvaka iz njemačkog jezika!

22.02.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Dominik Bek, učenik 3.G1 razreda županijski je prvak iz njemačkog jezika u kategoriji II!

Šestero naših učenika koji su bili pozvani na županijsko natjecanje iz njemačkog jezika u Elektrostrojarsku školu Varaždin i ovoga se puta vratilo s izvrsnim rezultatima.

Osim već spomenutog uspjeha Dominika i njegove mentorice Valentine Posinjak, svakako valja pohvaliti i sve ostale naše učenike koji su i ove godine bili izuzetno uspješni. To su Amanda Pernek (mentorica Kristina Kolar, prof.) koja se natjecala u kategoriji I i zauzela 4. mjesto, zatim Klara Čorko koja je zauzela 5. mjesto, Fran Divjak koji je na 8. mjestu, Lucija Strugar koja je na 11. mjestu (mentorica Valentina Posinjak, prof.) i Leon Dubovečak koji je na 16. mjestu (mentor Vlado Zagrajski, prof.), a koji su se natjecali u kategoriji II.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima, a Dominiku želimo mnogo uspjeha na državnom natjecanju u ožujku!

Pročitano 1268 puta

Back to top