Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/674

Sadnja lipe i čišćenje okoliša za Dan planeta Zemlje

26.04.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Povodom dana planeta Zemlje i ove se godine na satovima biologije, satovima razrednika i građanskom odgoju govorilo o ovoj neiscrpnoj temi te zaštiti i očuvanju naše prekrasne planete za buduće generacije.

Isto tako, učenici 3.D razreda su sa profesorom Ivanom Kostovom u školskom dvorištu zasadili stablo lipe, dok su se učenici 3.G1 i 3.G2 razreda s profesoricama Ivančicom Harjač i Ivančicom Slunjski priključili najvećoj ekološkoj akciji Zelena čistka te su od smeća očistili prostor zaobilaznice od Poljodoma do Lidla te oko tržnice i škole.

Hvala našim učenicima i njihovim profesorima koji se uvijek rado odazovu i daju svoj doprinos ovakvim akcijama!

{gallery}674{/gallery}