"Kako misliš mene nema?!"

06.06.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Jučer su naši učenici i profesori ispunili prostor Kina Ivanec gdje se prikazivala predstava "Kako misliš mene nema?!" u izvedbi Teatra EXIT.

Kroz dva sata dinamične glume i neprekidnih transformacija, fantastični glumci Amar Bukvić i Filip Juričić predstavljaju niz osoba, situacija i događaja koje prepoznajemo kao naše vlastite, kao stvarnost koja nas okružuje i koju živimo. Oni su zapravo dva najbolja prijatelja, koji nemaju gotovo ništa i nikoga, a opet su sretni. Žele samo biti primijećeni u društvu pa kroz zamišljene događaje i transformacije proživljavaju neku drugu stvarnost.

Još jedna doista izvrsna predstava Teatra EXIT zbog koje će učenici sigurno zavoljeti posjet kazalištima pa stoga zahvaljujemo odličnim glumcima, Pučkom otvorenom učilištu "Đuro Arnold" i Kinu Ivanec koji su nam je omogućili pogledati!

exit