Online predstavljanje Tekstilno-tehnološkog fakulteta

09.02.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu dom je, kako mladim kreativcima kroz preddiplomski i diplomski studij Tekstilni i modni dizajn, tako i budućim mladim inženjerima kroz preddiplomski i diplomski studij Tekstilna tehnologija i inženjerstvo. Fakultet također organizira i trogodišnji preddiplomski stručni studij Tekstilne, odjevne i obućarske tehnologije s mjestom izvedbe u Varaždinu.

Stoga pozivamo sve zainteresirane maturante i srednjoškolce viših godina da zarone u čaroban svijet tekstilnih, odjevnih i obućarskih tehnologija uz mnoštvo kreativnih sadržaja i otkriju čaroliju studiranja na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

U prilozima se nalaze prezentacije namijenjene zainteresiranim srednjoškolcima kao i dopis sa svim potrebnim linkovima za virtualna predstavljanja TTF-a.