Donacije za liječenje djevojčice Leone Bahun

15.04.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Leona Bahun rođena je u Varaždinskoj bolnici 22. siječnja 2021. godine s dijagnozom težeg oblika hipoksijsko ishemijske encefalopatije. Djevojčica je prilikom rođenja ostala bez kisika, a zbog oživljavanja, koje je trajalo sat vremena, njezina su glavica i tijelo nastradali. Leona mora ići na liječenje i rehabilitaciju u inozemstvo, a troškovi su vrlo visoki. Kako bi se pomoglo djevojčici i njezinim roditeljima, otvoren je žiro račun na ime Leona Bahun (Novoveška 18, Majerje).

Vijeće učenika Srednje škole Ivanec predložilo je da se na razini Škole prikupljaju donacije, tako da se mole svi roditelji, učenici i djelatnici koji su u mogućnosti, da pomognu malenoj djevojčici. Uplate se mogu izvršiti individualno, ali i preko razrednih blagajnika. Ukoliko će se novac sakupljati po razredima, molimo da isti dostavite u referadu, najkasnije do 23. travnja 2021. godine, kako bi se isti prebacio na naveden žiro račun.

Hvala svima na suradnji i pomoći!

Leona Bahun

HR8623600003118700627