POZIV NA HUMANITARNU AKCIJU ZA NAŠE SREDNJOŠKOLCE

12.10.2022.  -  Napisala  Iskra Petak
Prije 5 godina Rotary Club Trakošćan proveo je humanitarnu akciju „Rotary za srednjoškolce“ s ciljem prikupljanja sredstava za financiranje obroka učenicima Srednje škole Ivanec slabijeg imovinskog stanja za vrijeme njihovog boravka u školi. Prikupljena sredstva koristila su se za navedenu namjenu i dostajala su do danas.
Kako bismo našim potrebitim učenicima i dalje omogućili prehranu, Rotary Club Trakošćan ponovo je pokrenuo humanitarnu akciju s istom namjenom, jer u današnje vrijeme niti jedno dijete ne bi smjelo biti gladno za vrijeme svog boravka u školi. Stoga vas pozivamo da sukladno svojim mogućnostima podržite ovu humanitarnu akciju uplatom na broj računa Rotary Cluba Trakošćan HR5623600001300175722.

mr.sc. Lidija Kozina