Poziv na interaktivno predavanje - "Kako i ja mogu doprinijeti razvoju emocionalne inteligencije kod djece?"

25.05.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Poštovani roditelji i nastavnici,

obavještavamo vas da će Centar MBM pod vodstvom psihologinje Patricije Haček Zuber, održati dana 1.6.2023.g. (četvrtak) u palači Herzer u Varaždinu, multimedijska dvorana, s početkom u 19,00 sati,  predavanje na temu: "Kako i ja mogu doprinijeti razvoju emocionalne inteligencije kod djece?"

Ovim putem pozivamo roditelje i djelatnike koji žele doprinijeti prevenciji nasilja i zaštiti djece, da se odazovu na predavanje kako bi svi zajedno djelovali na vrijeme.

Pozivu se možete odazvati i putem linka s Facebook stranice Centra MBM: Kako i ja mogu doprinijeti razvoju emocionalne inteligencije kod djece?