Obavijest za upise u prve razrede - važno!

11.07.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Upisi u prvi razred Srednje škole Ivanec za kandidate koji će steći pravo upisa održati će se u prostorima Škole, radnim danima od četvrtka 13.7.2017. do utorka 18.7.2017. (u četvrtak u vremenu od 11 do 14 sati, ostale dane od 8 do 14 sati).

Svi učenici sa sobom donose:

• upisnicu potpisanu od strane roditelja (Škola će omogućiti ispis upisnice za učenike koji nemaju mogućnost ispisa kod kuće, ali u tom slučaju s učenikom treba doći roditelj koji potpisuje istu)
  • svjedodžbe od 5. do 8. razreda (zbog provjere odabira stranog jezika)

Prilikom upisa učenici odlučuju o konačnom odabiru stranih jezika, izbornih predmeta te fakultativne nastave za njemačku jezičnu diplomu - DSD (izbor može biti drugačiji od onoga kojeg su učenici naveli u sustavu prilikom prijave obrazovnih programa).

Ovdje donosimo popis potrebnih dokumenata za svaki smjer:

Opća gimnazija (upisi u učionici 24):

• svjedodžbe od 5. do 8. razreda

Ekonomist (upisi u učionici 19):

• svjedodžbe od 5. do 8. razreda
  • VAŽNO: potvrde o zdravstvenoj sposobnosti nadležnog školskog liječnika za sve učenike koji pripadaju ambulanti Školske medicine kod dr. Franciske Lančić, Srednjoj školi Ivanec dostavlja liječnica i nije ih potrebno osobno preuzimati; svi ostali učenici donose potvrdu svojeg nadležnog školskog liječnika na upis

Prodavač (upisi u učionici 20):

• sklopljen Ugovor o provedbi praktične nastave (UT-XI-4-123p) u tri primjerka
  • Potvrdu o zdravstvenoj sposobnosti nadležnog školskog liječnika

CNC operater (upisi u učionici 20):

• svjedodžbe od 5. do 8. razreda
  • Ugovor o provedbi praktične nastave (UT-XI-4-123p) u tri primjerka  (Ugovor o provedbi praktične nastave potrebno je donijeti potpisane samo od strane roditelja, a Škola će se pobrinuti za sklapanje ugovora s poduzetnicima)