Centar izvrsnosti iz poduzetništva

15.09.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

U Gospodarskoj školi Varaždin ponovno kreće Centar izvrsnosti iz poduzetništva. Centar je namijenjen učenicima srednjih škola (od 1. do 3. razreda) koji žele steći potrebne vještine za osnivanje i uspješno vođenje tvrtke nakon završetka srednje škole. Pohađanje Centra je besplatno, a nastava će se održavati svake subote u jutarnjim satima. Nastava je ove godine poboljšana sa uvođenjem novog ERP sustava vježbeničkih tvrtki te će se tako većina nastave odvijati na računalima.

Nakon održavanja Centra učenici će sudjelovati na Sajmu vježbeničkih tvrtki Gospodarske škole Varaždin.

Letak i više informacija možete pronaći na web stranicama Gospodarske škole Varaždin pod rubrikom Centar izvrsnosti iz poduzetništva. Zainteresirani se mogu prijaviti u svojoj školi ili na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do 27. rujna 2017.