Centar izvrsnosti za hrvatski jezik

15.09.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Poštovani učenici!

Pozivamo vas da se uključite u rad Centra izvrsnosti za hrvatski jezik. Sjedište je CIH-a u Elektrostrojarskoj školi.

Pročitajte program i podatke o voditeljima. Ako želite učiti o jeziku, istraživati iz kakvih smo jezičnih/književnih korijena izrasli i kamo nas sve jezik može dovesti ili ako želite raditi u Prvoj školskoj televiziji u Hrvatskoj, prijavite se svojim profesorima Hrvatskoga jezika najkasnije do 27. rujna 2017.

RADIONICE I MENTORI:

• MEDIJSKA – POČETNA RADIONICA, voditelj Tibor Bün, prof. (Elektrostrojarska škola Varaždin, osnivač Prve školske televizije)
  • MEDIJSKA – DVIJE NAPREDNE RADIONICE, voditelji Tibor Bün, Sunčica Podoreški, prof. (Medicinska škola Varaždin), Valentina Šinjori, prof. (Elektrostrojarska škola Varaždin)
  • JEZIČNA RADIONICA – prvi i drugi razred, voditeljica Nataša Sajko, prof. (Medicinska škola Varaždin)
  • JEZIČNA RADIONICA treći i četvrti razred, voditeljica Vedrana Močnik, prof. (Gospodarska škola Čakovec).

Dobro došli u CIH!

Valentina Šinjori,