Pozivnica na svečanu dodjelu certifikata za Best in English i Best in Deutsch

13.02.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U studenom 2017. godine održana su međunarodna online natjecanja Best in Deutsch i Best in English na kojima je i ove godine sudjelovao velik broj naših učenika.

Zbog izvrsnih rezultata u oba natjecanja, a posebno zbog činjenice da su naši učenici postignutim rezultatima u natjecanju Best in Deutsch Školu plasirali na prvo mjesto u njemačkom jeziku (od ukupno 220 europskih škola koje su sudjelovale u natjecanju), od suorganizatora natjecanja, BHV Educationa stigla je pozivnica za svečanu dodjelu certifikata. Certifikati će se uručiti svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanjima Best in Deutsch i Best in English, kao i njihovim profesoricama, Jasmini Jovan i Mirni Bajsić.

Svečana dodjela certifikata održat će se u Prvoj gimnaziji Varaždin 1. ožujka 2018. s početkom u 18 sati, a pozvane učenike molimo da se jave svojim profesoricama te time potvrde svoj dolazak.