Upisi u prve razrede u školskoj godini 2019./2020.

Slobodna mjesta u jesenskom upisnom roku

Za jesenski upisni rok, u Srednjoj školi Ivanec ostala su nepopunjena sljedeća zanimanja:

CNC operater - 1 mjesto

Prodavač - 6 mjesta

Sve informacije oko upisa u jesenskom upisnom roku možete vidjeti ovdje.

Termini upisa nakon objave ljestvica konačnog poretka u ljetnom upisnom roku

Upisi u prve razrede Srednje škole Ivanec održat će se u sljedećim terminima:

15.7.2019. (ponedjeljak) - od 13:00 do 15:00 sati

16.7.2019. (utorak) - od 8:00 do 14:00 sati

17.7.2019. (srijeda) - od 8:00 do 14:00 sati

Ukoliko neki kandidat nije u mogućnosti ispisati upisnicu kod kuće, dobit će upisnicu u školi, međutim, tada kandidat mora doći s roditeljem/starateljem zbog potpisivanja iste.

Sva potrebna dokumentacija navedena je pod informacijama za svako pojedino zanimanje.

Općenite informacije o upisima u Srednju školu Ivanec u šk. god. 2019./2020.

Sve informacije o uvjetima upisa, programima, odjelima i broju učenika u Srednjoj školi Ivanec možete pronaći u nastavku ili odabirom konkretnog obrazovnog programa.

U školskoj godini 2019./2020. planiramo upis u sljedeće obrazovne programe:

Gimnazija - opća gimnazija

Ekonomska škola - ekonomist

Prodavač

CNC operater

Stolar

Instalater kućnih instalacija

Strojobravar

tablica upisa

skola za zivot

Srednja škola Ivanec je jedna od 72 škole koja je u školskoj godini 2018./2019. provodila obrazovanje po novom programu "Škola za život"u okviru provođenja kurikularne reforme.

Nastavnici su educirani, stekli iskustvo u novim metodama učenja i poučavanja koje će u sljedećoj školskoj godini primijeniti u nastavi.

Brošuru "Idemo u srednju" 2019./2020. možete preuzeti ovdje.

Informacije i novosti o upisima moći ćete pratiti na stranici upisi.hr.

logo upisi

Logo ucenici com

Kalkulatoru bodova za upis učenika u srednju školu možete pristupiti ovdje.

Promidžbenu brošuru o našoj školi možete preuzeti ovdje.

Brosura naslovnica

U nastavku su prikazani najvažniji datumi za upis u ljetnom upisnom roku:

tablica

Odluku o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2019./2020. možete preuzeti na ovoj poveznici.

Natječaj za upis učenika u 1. razred Srednje škole Ivanec možete preuzeti u privitku.

Za sve informacije o upisima možete nas kontaktirati na broj 042 782 344 ili putem e-maila: iOva e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Upisi u prve razrede Srednje škole Ivanec održat će se u sljedećim terminima:

15.7.2019. (ponedjeljak) - od 13:00 do 15:00 sati

16.7.2019. (utorak) - od 8:00 do 14:00 sati

17.7.2019. (srijeda) - od 8:00 do 14:00 sati

Napominjemo da je uz upisnicu potrebno dostaviti i ostalu dokumentaciju, što ovisi o pojedinom zanimanju/smjeru. Učenici trogodišnjih zanimanja Stolar, Strojobravar i Instalater kućnih instalacija dužni su sklopiti ugovor o naukovanju s licenciranim obrtnikom čiji popis donosimo u privitku i kod opisa svakog zanimanja. Isti popis nije obavezan za zanimanje CNC operater, iako i učenici tog zanimanja praktičnu nastavu mogu obavljati kod obrtnika s popisa.