Upisi u prve razrede u školskoj godini 2020./2021.

Općenite informacije o upisima u Srednju školu Ivanec u šk. god. 2020./2021.

Sve informacije o uvjetima upisa, programima, odjelima i broju učenika u Srednjoj školi Ivanec možete pronaći u nastavku ili odabirom konkretnog obrazovnog programa.

U školskoj godini 2020./2021. planiramo upis u sljedeće obrazovne programe:

Gimnazija - opća gimnazija

Ekonomska škola - ekonomist

Prodavač

CNC operater

Stolar

Instalater kućnih instalacija

Strojobravar

programi

skola za zivot

Srednja škola Ivanec je jedna od 72 škole koja je u školskoj godini 2018./2019. provodila obrazovanje po novom programu "Škola za život"u okviru provođenja kurikularne reforme.

Nastavnici su educirani, stekli iskustvo u novim metodama učenja i poučavanja koje će u sljedećim školskim godinama primijeniti u nastavi.

Brošuru "Idemo u srednju" 2020./2021. možete preuzeti ovdje.

Informacije i novosti o upisima moći ćete pratiti na stranici https://www.upisi.hr/upisi/

logo upisi

Logo ucenici com

Kalkulatoru bodova za upis učenika u srednju školu možete pristupiti ovdje.

Promidžbenu brošuru o našoj školi možete preuzeti ovdje.

Brosura naslovnica

U nastavku su prikazani najvažniji datumi za upis u ljetnom upisnom roku:

Rokovi

Odluku o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021. možete preuzeti na ovoj poveznici.

Natječaj za upis učenika u 1. razred Srednje škole Ivanec možete preuzeti u privitku.

Za sve informacije o upisima možete nas kontaktirati na broj 042 782 344 ili putem e-maila: iOva e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Nakon što kandidat potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika, upisnicu može dostaviti osobno ili elektroničkim putem na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Datumi zaprimanja upisnica i dokumenata koji su uvjet za upis u ljetnom upisnom roku ako se upisnica i ostali dokumenti dostavljaju osobno:

28.7.2020. (utorak) - od 08:00 do 14:00 sati

29.7.2020. (srijeda) - od 8:00 do 14:00 sati

Ukoliko se upisnica i ostali dokumenti koji su uvjet za upis u ljetnom upisnom roku dostavljaju elektroničkim putem, rok za dostavu je 29.7.2020. do 14:00 sati.

Ukoliko neki kandidat nije u mogućnosti ispisati upisnicu kod kuće, dobit će upisnicu u školi, međutim, tada kandidat mora doći s roditeljem/starateljem zbog potpisivanja iste.

Napominjemo da je uz upisnicu potrebno dostaviti i ostalu dokumentaciju, što ovisi o pojedinom zanimanju/smjeru. Učenici trogodišnjih zanimanja Stolar, Strojobravar i Instalater kućnih instalacija dužni su sklopiti ugovor o naukovanju s licenciranim obrtnikom čiji popis donosimo u privitku i kod opisa svakog zanimanja. Isti popis nije obavezan za zanimanje CNC operater, iako i učenici tog zanimanja praktičnu nastavu mogu obavljati kod obrtnika s popisa.

Obavijest o liječničkom pregledu za obrtnička i deficitarna zanimanja nalazi se također u prilogu.

Sva potrebna dokumentacija navedena je pod informacijama za svako pojedino zanimanje.